Škoda Auto zvažuje postavit velký kancelářský komplex

Škoda Auto, znak, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.comŠkoda Auto, znak, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

MLADÁ BOLESLAV - Mezi Mladou Boleslaví a Kosmonosy možná vyroste nový kancelářský komplex. Škoda Auto uvažuje sestěhovat všechna oddělení i centrálu do jedné budovy.

Reklama

Novou dominantu by mohla získat Mladá Boleslav, ale také Kosmonosy. Právě na pomezí těchto měst na volném pozemku v blízkosti montáže Octávií uvažuje podle serveru Zdopravy.cz mladoboleslavská automobilka postavit administrativní komplex.

Ta záměr vybudovat nový kancelářský objekt oficiálně potvrdila.

Mluvčí automobilky Tomáš Kubík uvedl, že Škoda Auto se potýká s nedostatečnou kapacitou kanceláří.

V Mladé Boleslavi jsou "kancelářští pracovníci" rozmístěni na deseti místech po městě. To stěžuje komunikaci. Jednou z variant je výstavba nového administrativního centra, avšak konečné rozhodnutí nepadlo.

Přestože Škoda Auto administrativu řídí z Mladé Boleslavi, zaměstnanci pro marketing určený pro český trh sedí na Praze 4. Tam firma část administrativních pracovníků přestěhovala už v roce 2012.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Střední Čechy má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu Střední Čechy má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu
V příbramské bance ozbrojený muž zadržoval osm rukojmích. Byl dopaden V příbramské bance ozbrojený muž zadržoval osm rukojmích. Byl dopaden
V Příbrami hoří hala v areálu výrobce koupelen V Příbrami hoří hala v areálu výrobce koupelen

Extrémní teploty mají být nejen ve středních Čechách, varují meteorologové Extrémní teploty mají být nejen ve středních Čechách, varují meteorologové
Poradna: Koupání v těhotenství? Je to možné? Poradna: Koupání v těhotenství? Je to možné?
Babiš má vládu s důvěrou. Komunisté opět u moci. Končí první Česká republika? Babiš má vládu s důvěrou. Komunisté opět u moci. Končí první Česká republika?


Komentáře