Kauzy

Přes Říčany už nemohou kamiony, další obce okolo Prahy také připravují zákazPřes Říčany už nemohou kamiony, další obce okolo Prahy také připravují zákaz

ŘÍČANY - Kamiony nad 12 tun od pondělí (13.11.2017) nemohou jezdit na silnicích II. a III. třídy v Říčanech a okolí. Brání jim v tom nově instalované zákazové značky.

Babišov? 5 variant možných koalic po volbách 2017Babišov? 5 variant možných koalic po volbách 2017

ČR /VOLBY 2017/ - Koalice se tvoří až po volbách, trvdí politici. Přesto lze odhadnout, jak by nová vláda mohla vypadat. StředočeskýDeník.cz připravil pět možných scénářů.

Hrozí přesun výroby Škoda Auto z Mladé Boleslavi do Německa?Hrozí přesun výroby Škoda Auto z Mladé Boleslavi do Německa?

MLADÁ BOLESLAV - Spekulace o přesunu části výroby z Česka do Německa gradují. O situaci chce mluvit premiér Bohuslav Sobotka s představiteli Volkswagenu.


Střední Čechy v obležení skladů. Nárůst dopravy dusí obceStřední Čechy v obležení skladů. Nárůst dopravy dusí obce

STŘEDNÍ ČECHY - Tisíce nových pracovních míst, ale také mega množství kamionů. To prožívají obce ve Středočeském kraji v okolí Prahy. A bude hůř.

Z Prahy do středních Čech mají jezdit tramvaje. V plánu jsou tři tratěZ Prahy do středních Čech mají jezdit tramvaje. V plánu jsou tři tratě

STŘEDOČESKÝ KRAJ - Tři obce na pomezí Prahy a Středočeského kraje mají být více integrovány do klasické mtropolitní MHD. Nejblíže je protažení kolejí do Zdib.

Praha chystá Nové spojení 2. Umožní na jeden zátah z Kladna do VršovicPraha chystá Nové spojení 2. Umožní na jeden zátah z Kladna do Vršovic

STŘEDOČESKÝ KRAJ - Praha bude mít nejen metro, ale i podzemní železnici. Alespoň podle zveřejněných informací o projektu Nové spojení 2.


Strana 3 z 4
«« 1 2 3 4 »»