Černý pátek: Nehoda autobusu u Prahy, tři mrtví!

Nehoda. Foto: HZS PrahaNehoda. Foto: HZS Praha

STŘEDNÍ ČECHY - Na pomezí středních Čech a Prahy došlo k tragické nehodě. Na místě jsou mrtví!

Reklama

 

K tragické nehodě došlo na úseku mezi Horoměřicemi a serpentýnami, odkud se jezdí dále do Prahy. V této oblasti havaroval vůz Škoda Suberb s autobusem, ten se pak zastavil o strom. Jeden člověk zahynul v autě, dva v autobuse.

"Dne 12.01.2018 od 16:00 hodin zasahovali pražští hasiči z Petřin, Smíchova a HZS HÚOPH u Horoměřic ve Středočeském kraji v rámci mezikrajské výpomoci spolu s jednotkami HZS Středočeského kraje. Na silnici 240 ve směru na Prahu došlo k nehodě osobního automobilu a autobusu příměstské dopravy linky 316. Hasiči HZS hl. m. Prahy a Středočeského kraje museli vyprostit z havarovaného autobusu několik osob, které předali ZZS," stojí v oficiální zprávě na webu HZS Praha.

Dále je na místě několik zraněných osob. Mluví se tedy o třech mrtvých a až čtyřicítce zraněných pasažérů. Dvě děti pak podle dostupných informacích byly v nemocnici uvedeny do umělého spánku. Havaroval příměstský autobus, kam se běžně vejde až osmdesát osob na sezení a stání.

Raněné osoby zamířili do traumacenter v pražských nemocnicích. O tom, že se jedná o katastrofickou situaci svědčí fakt, že na místo nehody vyjelo jedenáct vozů sanitní služby, tři lékaři a speciální vůz Atego pro větší počet zraněných, jak uvádí server Novinky.cz.

Podle mluvčí středočeských záchranářů Petry Effenbergerové na místě asistují středočeští záchranáři, kteří vyslali do akce šest sanitek.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2.5 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Mají ve svátek obchody zavřeno, nebo otevřeno? Mají ve svátek obchody zavřeno, nebo otevřeno?
Střední Čechy má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu Střední Čechy má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu
V příbramské bance ozbrojený muž zadržoval osm rukojmích. Byl dopaden V příbramské bance ozbrojený muž zadržoval osm rukojmích. Byl dopaden

V Příbrami hoří hala v areálu výrobce koupelen V Příbrami hoří hala v areálu výrobce koupelen
Extrémní teploty mají být nejen ve středních Čechách, varují meteorologové Extrémní teploty mají být nejen ve středních Čechách, varují meteorologové
Poradna: Koupání v těhotenství? Je to možné? Poradna: Koupání v těhotenství? Je to možné?


Komentáře