Chuligáni zmlátili v tramvaji černocha

Ilustrační snímek. Foto: archiv Události112.czIlustrační snímek. Foto: archiv Události112.cz

PRAHA - Skandálem započal sobotní fotbalový zápas mezi domácími Bohemians s Sigmou Olomouc. Právě fanoušci Olomouce totiž při cestě na zápas v Praze zmlátili muže tmavé pleti.

Reklama

Fotbaloví chuligáni napadli muže původem ze západní Afriky v tramvaji při cestě na stadion fotbalových Bohemians. Začátek problému měl nastat na stanici I.P. Pavlova, kde fotbaloví výtržníci do tramvaje nastoupili. Pak muže tmavé pleti začali urážet, nakonec jej napadli a dokonce po něm házeli citróny.

Muži původem z Afriky, který v Praze žije deset let, nikdo z přísedích v tramvaji nepomohl. Dokonce ani nereagovali na jeho prosbu o svědectví události.

Afričan se pak obrátil na policii, několik chuligánů poznal a policisté je stihli pochytat ještě během fotbalového zápasu na stadionu Bohemians.

Případem se i nadále zabývají policisté. Výtržníkům hrozí flastr za spáchání trestných činů hanobení národa, rasy, etnické  nebo jiné skupiny osob, výtržnictví a ublížení na zdraví, jak uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Střední Čechy má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu Střední Čechy má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu
V příbramské bance ozbrojený muž zadržoval osm rukojmích. Byl dopaden V příbramské bance ozbrojený muž zadržoval osm rukojmích. Byl dopaden
V Příbrami hoří hala v areálu výrobce koupelen V Příbrami hoří hala v areálu výrobce koupelen

Extrémní teploty mají být nejen ve středních Čechách, varují meteorologové Extrémní teploty mají být nejen ve středních Čechách, varují meteorologové
Poradna: Koupání v těhotenství? Je to možné? Poradna: Koupání v těhotenství? Je to možné?
Babiš má vládu s důvěrou. Komunisté opět u moci. Končí první Česká republika? Babiš má vládu s důvěrou. Komunisté opět u moci. Končí první Česká republika?


Komentáře