Chuligáni zmlátili v tramvaji černocha

Ilustrační snímek. Foto: archiv Události112.czIlustrační snímek. Foto: archiv Události112.cz

PRAHA - Skandálem započal sobotní fotbalový zápas mezi domácími Bohemians s Sigmou Olomouc. Právě fanoušci Olomouce totiž při cestě na zápas v Praze zmlátili muže tmavé pleti.

Reklama

Fotbaloví chuligáni napadli muže původem ze západní Afriky v tramvaji při cestě na stadion fotbalových Bohemians. Začátek problému měl nastat na stanici I.P. Pavlova, kde fotbaloví výtržníci do tramvaje nastoupili. Pak muže tmavé pleti začali urážet, nakonec jej napadli a dokonce po něm házeli citróny.

Muži původem z Afriky, který v Praze žije deset let, nikdo z přísedích v tramvaji nepomohl. Dokonce ani nereagovali na jeho prosbu o svědectví události.

Afričan se pak obrátil na policii, několik chuligánů poznal a policisté je stihli pochytat ještě během fotbalového zápasu na stadionu Bohemians.

Případem se i nadále zabývají policisté. Výtržníkům hrozí flastr za spáchání trestných činů hanobení národa, rasy, etnické  nebo jiné skupiny osob, výtržnictví a ublížení na zdraví, jak uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Mají ve svátek obchody zavřeno, nebo otevřeno? Mají ve svátek obchody zavřeno, nebo otevřeno?
Střední Čechy má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu Střední Čechy má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu
V příbramské bance ozbrojený muž zadržoval osm rukojmích. Byl dopaden V příbramské bance ozbrojený muž zadržoval osm rukojmích. Byl dopaden

V Příbrami hoří hala v areálu výrobce koupelen V Příbrami hoří hala v areálu výrobce koupelen
Extrémní teploty mají být nejen ve středních Čechách, varují meteorologové Extrémní teploty mají být nejen ve středních Čechách, varují meteorologové
Poradna: Koupání v těhotenství? Je to možné? Poradna: Koupání v těhotenství? Je to možné?


Komentáře