Kradl na Florenci, pak se sám přiznal

PRAHA - Netradiční vyústění má případ z pražského Florence, kde neznámý muž během letních prázdnin okradl dvě ženy. Nakonec se pachatel šel sám přiznat.

Reklama

Patrně svědomí dohnalo muže k přiznání, že okradl dvě ženy na Florenci v Praze. Jedné z žen způsobil škodu ve výši 150 tisíc korun. Kromě přiznání překvapil tím, že se rozhodl škodu uhradit.

Podle policejního mluvčího Jana Daňka se po medializaci případu rozhodl sám přiznat na karlínské služebně. Kromě litování nad svým činem se rozhodl způsobenou škodu uhradit.

Policie počátkem září žádala veřejnost o pomoc. K činu mělo dojít v létě během prázdnin. Pachatel si nyní vyslechl podezření z krádeže.

Muž v prvním případě na Florenci okradl ženu tak, že ji odcizil kabelku, když ji nechala ležet na svém kufru a šla si koupit jízdenku. Muž jí tak způsobil škodu 150 tisíc korun. Jak je možné, že tolik?

Žena měla mít v kabelce dva mobilní telefony, iPad, zlaté řetízky a finanční hotovost. To vše za 150 tisíc.

Druhé ženě pak zloděj vytrhl kabelku z ruky a utekl. Během útěku pak kabelku upustil a žena si ji vzala zpět. V obou případech zahlédly pachatele bezpečnostní kamery.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

V jaké nemocnici absolvovat chirurgickou operaci a proč V jaké nemocnici absolvovat chirurgickou operaci a proč
Pohoda ve fotbalové Příbrami. Jablonci nastřílela čtyři góly Pohoda ve fotbalové Příbrami. Jablonci nastřílela čtyři góly
Mladá Boleslav nastřílela Spartě čtyři góly. Muris Mešanovic zaznamenal hattrick Mladá Boleslav nastřílela Spartě čtyři góly. Muris Mešanovic zaznamenal hattrick

Mladá Boleslav a Sparta se po evropských pohárech potkají v lize Mladá Boleslav a Sparta se po evropských pohárech potkají v lize
Fotbalisté Mladé Boleslavi odložili  ligové utkání v Teplicích. Kvůli komplikacím v dopravě Fotbalisté Mladé Boleslavi odložili ligové utkání v Teplicích. Kvůli komplikacím v dopravě
Fotbalová Mladá Boleslav není jen Komličenko Fotbalová Mladá Boleslav není jen Komličenko


Komentáře