Kradl na Florenci, pak se sám přiznal

Ilustrační snímek. Foto: archiv Události112.czIlustrační snímek. Foto: archiv Události112.cz

PRAHA - Netradiční vyústění má případ z pražského Florence, kde neznámý muž během letních prázdnin okradl dvě ženy. Nakonec se pachatel šel sám přiznat.

Reklama

Patrně svědomí dohnalo muže k přiznání, že okradl dvě ženy na Florenci v Praze. Jedné z žen způsobil škodu ve výši 150 tisíc korun. Kromě přiznání překvapil tím, že se rozhodl škodu uhradit.

Podle policejního mluvčího Jana Daňka se po medializaci případu rozhodl sám přiznat na karlínské služebně. Kromě litování nad svým činem se rozhodl způsobenou škodu uhradit.

Policie počátkem září žádala veřejnost o pomoc. K činu mělo dojít v létě během prázdnin. Pachatel si nyní vyslechl podezření z krádeže.

Muž v prvním případě na Florenci okradl ženu tak, že ji odcizil kabelku, když ji nechala ležet na svém kufru a šla si koupit jízdenku. Muž jí tak způsobil škodu 150 tisíc korun. Jak je možné, že tolik?

Žena měla mít v kabelce dva mobilní telefony, iPad, zlaté řetízky a finanční hotovost. To vše za 150 tisíc.

Druhé ženě pak zloděj vytrhl kabelku z ruky a utekl. Během útěku pak kabelku upustil a žena si ji vzala zpět. V obou případech zahlédly pachatele bezpečnostní kamery.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Mají ve svátek obchody zavřeno, nebo otevřeno? Mají ve svátek obchody zavřeno, nebo otevřeno?
Střední Čechy má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu Střední Čechy má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu
V příbramské bance ozbrojený muž zadržoval osm rukojmích. Byl dopaden V příbramské bance ozbrojený muž zadržoval osm rukojmích. Byl dopaden

V Příbrami hoří hala v areálu výrobce koupelen V Příbrami hoří hala v areálu výrobce koupelen
Extrémní teploty mají být nejen ve středních Čechách, varují meteorologové Extrémní teploty mají být nejen ve středních Čechách, varují meteorologové
Poradna: Koupání v těhotenství? Je to možné? Poradna: Koupání v těhotenství? Je to možné?


Komentáře