Víkendovou rvačku dvou mužů v Kladně ukončila až policie. Oba výtržníci si vyslechli řadu obvinění

Ilustrační snímek. Foto: pixabay.comIlustrační snímek. Foto: pixabay.com

KLADNO - Nepovedený víkend mají za sebou dva kamarádi z Kladna, jejichž spor musela řešit i policie. Vše se mělo odehrát v ulici V. Lanny.

Reklama

O víkendu v Kladně došlo ke rvačce dvou mužů. Incidentu předcházela situace, při níž jeden z mužů, údajně s pěti promile alkoholu v krvi, ujel svému kamarádovi s jeho autem. Druhý z mužů ho pak začal pronásledovat.

42letý muž ujel v autě jiného muže, kterému mělo být 38 let. Druhý jmenovaný pak muže, který mu odjel s autem, vystopoval a oba se spolu nakonec poprali.

Situaci musela řešit až svědky přivolaná policejní hlídka a bitku dvou mužů ukončit. Následně jeden z mužů se dokonce začal prát i s policisty.

42letý muž údajně podle policejní mluvčí Jany Šteinerové nadýchal 5,42 promile alkoholu.

Oba muži si nakonec od policie vyslechli několik obvinění, mladší z nich je podezřelý z trestného činu výtržnictví, starší z mužů taktéž z výtržnictví, neoprávněného užívání cizí věci a ohrožení pod vlivem návykové látky. Na případ upozornil taktéž server Novinky.cz.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Mají ve svátek obchody zavřeno, nebo otevřeno? Mají ve svátek obchody zavřeno, nebo otevřeno?
Střední Čechy má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu Střední Čechy má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu
V příbramské bance ozbrojený muž zadržoval osm rukojmích. Byl dopaden V příbramské bance ozbrojený muž zadržoval osm rukojmích. Byl dopaden

V Příbrami hoří hala v areálu výrobce koupelen V Příbrami hoří hala v areálu výrobce koupelen
Extrémní teploty mají být nejen ve středních Čechách, varují meteorologové Extrémní teploty mají být nejen ve středních Čechách, varují meteorologové
Poradna: Koupání v těhotenství? Je to možné? Poradna: Koupání v těhotenství? Je to možné?


Komentáře