Budou hrát Rytíři s Jágrem už bez Plekance, avšak se Stachem v Litvínově?

KLADNO, LITVÍNOV - Po libereckém zápase se Spartakem Moskva se hokejisté Litvínova představí poprvé domácím fanouškům už v úterý 30. července 2019 zápase proti Rytířům Kladno.

Reklama

Jejich hrající majitel Jaromír Jágr avizoval, že by chtěl odehrát všechny přípravné duely, a tudíž by mohl nastoupit hned v Litvínově.

Do Kladna se vrátil i David Stach, který pro klubový web tvrdí, že za Kladno vždycky chtěl hrát extraligu.

David Stach se během svého působení v mateřském Kladně zapsal hodně výrazným písmem do srdcí fanoušků.

Během své poslední sezony s Rytířem na hrudi vytvořil nový bodový rekord Chance ligy a diváky bavil vynikající souhrou s parťákem Vítězslavem Bílkem. Po třech ročnících v dresu extraligové Plzně je nyní populární Áda zpátky a těší se, až si zahraje nejvyšší soutěž i v barvách Rytířů.

„Jsem moc rád, že jsem doma. Moc jsem se na to těšil,“ neskrýval nadšení z návratu sedmadvacetiletý útočník.

V rámci přípravy na prvním tréninku kromě majitele Jaromíra Jágra chyběli na ledové ploše pouze Kanaďané Brendon Nash a Brady Austin.

První trénink kladenských hokejistů proběhl bez hlavních dvou strůjců postupu do extraligy.

Tomáš Plekanec už se připravoval s brněnskou Kometou, s níž podepsal smlouvu na jeden rok, a legendární Jaromír Jágr, který zatím nepotvrdil pokračování své dlouhé hráčské kariéry, se k týmu tentokrát nepřidal.

„Jarda by se měl do tréninku normálně zapojit. Počítáme s ním od začátku sezony a chceme, aby odehrál i nějaké přátelské zápasy,“ objasnil Jágrovu budoucnost trenér David Čermák, který zároveň poděkoval Tomáši Plekancovi za poslední sezonu.

„Tomáš řeší osobní problémy a navíc čeká rodinu. Rozhodl se tedy, že bude hrát v Brně. Byli jsme domluvení, že nám dá vědět, a už nějakou dobu jsme věděli, že se takhle rozhodl. Musíme mu poděkovat, že nám v závěru sezony neskutečně pomohl a vrátil nás do extraligy," dodal trenér pro klubový web.

SOUVISEJÍCÍ: Hokejisté Litvínova se v Liberci poměří se Spartakem Moskva

Hráčům Kladna se v Ústí naskytne šance návratu do sestavy Rytířů, věří Vladimír Evan

Útočník Plekanec bude hrát za Kometu

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

V jaké nemocnici absolvovat chirurgickou operaci a proč V jaké nemocnici absolvovat chirurgickou operaci a proč
Pohoda ve fotbalové Příbrami. Jablonci nastřílela čtyři góly Pohoda ve fotbalové Příbrami. Jablonci nastřílela čtyři góly
Mladá Boleslav nastřílela Spartě čtyři góly. Muris Mešanovic zaznamenal hattrick Mladá Boleslav nastřílela Spartě čtyři góly. Muris Mešanovic zaznamenal hattrick

Mladá Boleslav a Sparta se po evropských pohárech potkají v lize Mladá Boleslav a Sparta se po evropských pohárech potkají v lize
Fotbalisté Mladé Boleslavi odložili  ligové utkání v Teplicích. Kvůli komplikacím v dopravě Fotbalisté Mladé Boleslavi odložili ligové utkání v Teplicích. Kvůli komplikacím v dopravě
Fotbalová Mladá Boleslav není jen Komličenko Fotbalová Mladá Boleslav není jen Komličenko


Komentáře