Fotbalisté Mladé Boleslavi jsou na konci tabulky. Tým čeká změny

Fotbal, ilustrační foto. Foto archiv Pixabay.comFotbal, ilustrační foto. Foto archiv Pixabay.com

MLADÁ BOLESLAV - Nepovedený vstup do nového ročníku nejvyšší fotbalové soutěže HET ligy provází FK Mladou Boleslav. Očekává se zemětřesení na lavičce.

Reklama

Po čtyřech kolech mají fotbalisté z města autmobilů jediný bod. I proto, že v sobotním (19.8.2017) nestačili na domácím hřišti na Liberec. Severočechům podlehli 0:3.

Trenér mladoboleslavského týmu Dušan Uhrin mladší příčiny porážky dokázal pojmenovat a předvedený výkon boleslavských fotbalistů kritizoval.

"Propadli jsme v bojovnosti, propadli jsme v obranné řadě. Liberec si vítězství zasloužil, protože šel do všeho stoprocentně. Takovýmhle způsobem nemůže vyhrát nad nikým,″ konstatoval po prohraném zápase.

A plánuje vyvodit důsledky.

"Jednou jsme dobří v obraně, podruhé hraje ta samá lajna a má obrovské problémy. Výkonnost některých hráčů je hodně kolísavá,″ dodal Dušan Uhrin.

FK Mladá Boleslav je po čtvrtém kole s jedním bodem na 14. příčce ligové tabulky, od úplného dna ji dělí jen lepší skóre. Na sestupových pozicích je momentálně Jihlava a Brno. Naopak tabulku vede Plzeň s dvanácti body.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Mají ve svátek obchody zavřeno, nebo otevřeno? Mají ve svátek obchody zavřeno, nebo otevřeno?
Střední Čechy má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu Střední Čechy má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu
V příbramské bance ozbrojený muž zadržoval osm rukojmích. Byl dopaden V příbramské bance ozbrojený muž zadržoval osm rukojmích. Byl dopaden

V Příbrami hoří hala v areálu výrobce koupelen V Příbrami hoří hala v areálu výrobce koupelen
Extrémní teploty mají být nejen ve středních Čechách, varují meteorologové Extrémní teploty mají být nejen ve středních Čechách, varují meteorologové
Poradna: Koupání v těhotenství? Je to možné? Poradna: Koupání v těhotenství? Je to možné?


Komentáře