Fotbalisté Mladé Boleslavi jsou na konci tabulky. Tým čeká změny

Fotbal, ilustrační foto. Foto archiv Pixabay.comFotbal, ilustrační foto. Foto archiv Pixabay.com

MLADÁ BOLESLAV - Nepovedený vstup do nového ročníku nejvyšší fotbalové soutěže HET ligy provází FK Mladou Boleslav. Očekává se zemětřesení na lavičce.

Reklama

Po čtyřech kolech mají fotbalisté z města autmobilů jediný bod. I proto, že v sobotním (19.8.2017) nestačili na domácím hřišti na Liberec. Severočechům podlehli 0:3.

Trenér mladoboleslavského týmu Dušan Uhrin mladší příčiny porážky dokázal pojmenovat a předvedený výkon boleslavských fotbalistů kritizoval.

"Propadli jsme v bojovnosti, propadli jsme v obranné řadě. Liberec si vítězství zasloužil, protože šel do všeho stoprocentně. Takovýmhle způsobem nemůže vyhrát nad nikým,″ konstatoval po prohraném zápase.

A plánuje vyvodit důsledky.

"Jednou jsme dobří v obraně, podruhé hraje ta samá lajna a má obrovské problémy. Výkonnost některých hráčů je hodně kolísavá,″ dodal Dušan Uhrin.

FK Mladá Boleslav je po čtvrtém kole s jedním bodem na 14. příčce ligové tabulky, od úplného dna ji dělí jen lepší skóre. Na sestupových pozicích je momentálně Jihlava a Brno. Naopak tabulku vede Plzeň s dvanácti body.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Střední Čechy má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu Střední Čechy má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu
V příbramské bance ozbrojený muž zadržoval osm rukojmích. Byl dopaden V příbramské bance ozbrojený muž zadržoval osm rukojmích. Byl dopaden
V Příbrami hoří hala v areálu výrobce koupelen V Příbrami hoří hala v areálu výrobce koupelen

Extrémní teploty mají být nejen ve středních Čechách, varují meteorologové Extrémní teploty mají být nejen ve středních Čechách, varují meteorologové
Poradna: Koupání v těhotenství? Je to možné? Poradna: Koupání v těhotenství? Je to možné?
Babiš má vládu s důvěrou. Komunisté opět u moci. Končí první Česká republika? Babiš má vládu s důvěrou. Komunisté opět u moci. Končí první Česká republika?


Komentáře