Fotbalisté Mladé Boleslavi jsou na konci tabulky. Tým čeká změny

MLADÁ BOLESLAV - Nepovedený vstup do nového ročníku nejvyšší fotbalové soutěže HET ligy provází FK Mladou Boleslav. Očekává se zemětřesení na lavičce.

Reklama

Po čtyřech kolech mají fotbalisté z města autmobilů jediný bod. I proto, že v sobotním (19.8.2017) nestačili na domácím hřišti na Liberec. Severočechům podlehli 0:3.

Trenér mladoboleslavského týmu Dušan Uhrin mladší příčiny porážky dokázal pojmenovat a předvedený výkon boleslavských fotbalistů kritizoval.

"Propadli jsme v bojovnosti, propadli jsme v obranné řadě. Liberec si vítězství zasloužil, protože šel do všeho stoprocentně. Takovýmhle způsobem nemůže vyhrát nad nikým,″ konstatoval po prohraném zápase.

A plánuje vyvodit důsledky.

"Jednou jsme dobří v obraně, podruhé hraje ta samá lajna a má obrovské problémy. Výkonnost některých hráčů je hodně kolísavá,″ dodal Dušan Uhrin.

FK Mladá Boleslav je po čtvrtém kole s jedním bodem na 14. příčce ligové tabulky, od úplného dna ji dělí jen lepší skóre. Na sestupových pozicích je momentálně Jihlava a Brno. Naopak tabulku vede Plzeň s dvanácti body.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

V jaké nemocnici absolvovat chirurgickou operaci a proč V jaké nemocnici absolvovat chirurgickou operaci a proč
Pohoda ve fotbalové Příbrami. Jablonci nastřílela čtyři góly Pohoda ve fotbalové Příbrami. Jablonci nastřílela čtyři góly
Mladá Boleslav nastřílela Spartě čtyři góly. Muris Mešanovic zaznamenal hattrick Mladá Boleslav nastřílela Spartě čtyři góly. Muris Mešanovic zaznamenal hattrick

Mladá Boleslav a Sparta se po evropských pohárech potkají v lize Mladá Boleslav a Sparta se po evropských pohárech potkají v lize
Fotbalisté Mladé Boleslavi odložili  ligové utkání v Teplicích. Kvůli komplikacím v dopravě Fotbalisté Mladé Boleslavi odložili ligové utkání v Teplicích. Kvůli komplikacím v dopravě
Fotbalová Mladá Boleslav není jen Komličenko Fotbalová Mladá Boleslav není jen Komličenko


Komentáře