Kladenský hokejista David Tůma po porážce v Ústí: Odevzdali jsme tři body a udělali si ostudu

David Tůma. Foto: archiv StředočeskýDeník.czDavid Tůma. Foto: archiv StředočeskýDeník.cz

ÚSTÍ N.L. - Hokejisté Kladna, kteří v tabulce WSM ligy drží třetí místo, nečekaně v pondělí (29.1.) padli v Ústí nad Labem po výsledku 0:6. Bylo proto jasné, že zklamání na straně kladenského týmu bylo znatelné.

Reklama

Kladenský David Tůma v minulosti oblékal ústecký dres, nyní ale patří k tahounům Kladna. A nechápal, jak jeho Kladno mohlo na severu Čech prohrát 0:6.

"Odevzdali jsme Ústeckým tři body a akorát jsme si tu udělali ostudu. Ústí nehraje snad už ani o play-off, nechci urazit kluky, ale jeli jsme sem pro tři body a dopadlo to takhle," hořekoval kladenský střelec David Tůma.

A pokračoval v hodnocení: "S tímto výkonem bychom neměli hrát ani play-off. V příštím zápase proti Karlovým Varům bychom měli začít hrát jinak. Za výkon v Ústí bychom si zasloužili zpátky do Kladna běžet za autobusem," nebral si Tůma servítky.

S dvaceti góly na střeleckém účtu je Tůma nejlepším střelcem Kladna v letošní sezóně a současně se s prostějovským Divíškem dělí o první místo v tabulce střelců celé soutěže. V posledních zápasech se ale nemůže prosadit.

"Šest zápasů jsem nedal gól. Proč? Teď to tam nepadá. Kdybych věděl důvod, tak to udělám. V podobném duchu to bylo i v Ústí, jak z mé strany, tak od celého týmu," komentoval Tůma.

Duel v Ústí hodnotil i kladenský trenér Hořava. "Do zápasu jsme vstoupili špatně. Brzy jsme dostali dva rychlé góly. V celém vývoji utkání nás to poznamenalo."

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Střední Čechy má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu Střední Čechy má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu
V příbramské bance ozbrojený muž zadržoval osm rukojmích. Byl dopaden V příbramské bance ozbrojený muž zadržoval osm rukojmích. Byl dopaden
V Příbrami hoří hala v areálu výrobce koupelen V Příbrami hoří hala v areálu výrobce koupelen

Extrémní teploty mají být nejen ve středních Čechách, varují meteorologové Extrémní teploty mají být nejen ve středních Čechách, varují meteorologové
Poradna: Koupání v těhotenství? Je to možné? Poradna: Koupání v těhotenství? Je to možné?
Babiš má vládu s důvěrou. Komunisté opět u moci. Končí první Česká republika? Babiš má vládu s důvěrou. Komunisté opět u moci. Končí první Česká republika?


Komentáře