Kladno chtělo vstřelit Ústí více branek, nakonec bylo rádo za bod navíc

Ilustrační snímek. Foto: pixabay.comIlustrační snímek. Foto: pixabay.com

KLADNO - Hokejisté Kladna přijeli do Ústí nad Labem v rolích favorita, nakonec na severočeském ledě ale vybojovali pouze dva body za vítězství 4:3 po samostatných nájezdech. Trenér Rytířů Pavel Patera žehral na herní nedisciplinovanost svých svěřenců.

Reklama

„První třetina se hrála podle ústeckých not, domácí předváděli to, co potřebovali. My jsme chtěli hrát jinak. Měli jsme hodně šancí, ale ne ty stoprocentní. Přestože Ústí nebylo tak aktivní, dostávalo se do velkých příležitostí nebo ke střelám z mezikruží. Z toho pohledu bylo dobré, že jsme dlouho drželi bezbrankový stav,“ pustil se do hodnocení sobotního duelu asistent kladenského trenéra Pavel Patera.

V průběhu druhé třetiny se však Kladno dostalo do nadějného vedení. „Vedli jsme 2:0, což nám uškodilo. Hráči přetahovali střídání a začali si dělat na ledě, co chtěli. Chyběla herní disciplína. Ústí nás za to gólově potrestalo těsně před koncem druhé třetiny. Třetí třetina byla vyrovnaná, tam mohl rozhodnout kdokoli. Nakonec můžeme být rádi za bod navíc,“ zůstal střízlivý Patera.

Kladno svého soupeře notně přestřílelo, téměř polovina střeleckých pokusů ale skončila mimo branku. „Byli jsme sice aktivnější, ale nedostávali jsme se do vyložených šancí. Byli jsme spokojení alespoň s pohybem v první a druhé třetině do stavu 2:0. Pak jsme přestali hrát. Asi jsme si mysleli, že Ústí vstřelíme více gólů. Ale když hráči přestanou hrát poctivý hokej, tak pak to nepůjde,“ dodal Patera.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

V Příbrami hoří hala v areálu výrobce koupelen V Příbrami hoří hala v areálu výrobce koupelen
Extrémní teploty mají být nejen ve středních Čechách, varují meteorologové Extrémní teploty mají být nejen ve středních Čechách, varují meteorologové
Poradna: Koupání v těhotenství? Je to možné? Poradna: Koupání v těhotenství? Je to možné?

Babiš má vládu s důvěrou. Komunisté opět u moci. Končí první Česká republika? Babiš má vládu s důvěrou. Komunisté opět u moci. Končí první Česká republika?
Střední Čechy může vyplavit silný déšť. Poté se vrátí letní teploty Střední Čechy může vyplavit silný déšť. Poté se vrátí letní teploty
Vítězná tečka z Mělníka. Předání výhry Bobbyka z dětského odpoledne Vítězná tečka z Mělníka. Předání výhry Bobbyka z dětského odpoledne


Komentáře