Příbram získala dvě posily, vrátil se Antonín Fantiš

Ilustrační snímek. Foto: pixabay.comIlustrační snímek. Foto: pixabay.com

PŘÍBRAM - Fotbalisté Příbrami zrovna nezažili nejlepší vstup do Fortuna národní ligy. A tak se začátkem září představují nové posily s vyhlídkami na lepší výsledky ve druhé lize.

Reklama

Příbram je v tabulce po šesti kolech na osmém místě, ještě vloni prvoligový klub zatím vyhrál jen dva zápasy.

Nyní do hráčských řad Příbrami přichází na hostování dvě nové tváře: Antonín Fantiš ze Zlína a Emmanuel Antwi z pražské Slavie.

Fantiš je odchovanec klubu a právě z Příbrami zamířil na savá pozdější působení do Jablonce, Ostravy a naposledy Zlína. Odtud ale nyní v rámci hostování pětadvacetiletý fotbalista míří do druholigové Příbrami.

Emmanuel Antwi přišel do Příbrami ze Slavie, kde působil v její juniorce. Ghanský útočník se už mihl na Slovácku nebo Olomouci.

Ke kádru Příbrami se připojil i třiadvacetiletý hráč Daniel Černý. Ten se vrací k fotbalu po dlouhém zranění a klub ho přeregistroval z Plzně.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Vedra se vrací. Další vlna tropických teplot je očekávána i ve středních Čechách Vedra se vrací. Další vlna tropických teplot je očekávána i ve středních Čechách
Nový kancelářský komplex s centrálou Škoda Auto získává obrysy Nový kancelářský komplex s centrálou Škoda Auto získává obrysy
Vlak usmrtil člověka u zastávky v Černošicích Vlak usmrtil člověka u zastávky v Černošicích

V Tursku hořely přes osm hodin sklady s bateriemi V Tursku hořely přes osm hodin sklady s bateriemi
Soud řidiče, který zřejmě zavinil střet s vlakem, poslal do vazby Soud řidiče, který zřejmě zavinil střet s vlakem, poslal do vazby
Muž, který postřelil ženu, je obviněn z pokusu o vraždu Muž, který postřelil ženu, je obviněn z pokusu o vraždu


Komentáře