Příbram získala dvě posily, vrátil se Antonín Fantiš

Ilustrační snímek. Foto: pixabay.comIlustrační snímek. Foto: pixabay.com

PŘÍBRAM - Fotbalisté Příbrami zrovna nezažili nejlepší vstup do Fortuna národní ligy. A tak se začátkem září představují nové posily s vyhlídkami na lepší výsledky ve druhé lize.

Reklama

Příbram je v tabulce po šesti kolech na osmém místě, ještě vloni prvoligový klub zatím vyhrál jen dva zápasy.

Nyní do hráčských řad Příbrami přichází na hostování dvě nové tváře: Antonín Fantiš ze Zlína a Emmanuel Antwi z pražské Slavie.

Fantiš je odchovanec klubu a právě z Příbrami zamířil na savá pozdější působení do Jablonce, Ostravy a naposledy Zlína. Odtud ale nyní v rámci hostování pětadvacetiletý fotbalista míří do druholigové Příbrami.

Emmanuel Antwi přišel do Příbrami ze Slavie, kde působil v její juniorce. Ghanský útočník se už mihl na Slovácku nebo Olomouci.

Ke kádru Příbrami se připojil i třiadvacetiletý hráč Daniel Černý. Ten se vrací k fotbalu po dlouhém zranění a klub ho přeregistroval z Plzně.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Střední Čechy má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu Střední Čechy má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu
V příbramské bance ozbrojený muž zadržoval osm rukojmích. Byl dopaden V příbramské bance ozbrojený muž zadržoval osm rukojmích. Byl dopaden
V Příbrami hoří hala v areálu výrobce koupelen V Příbrami hoří hala v areálu výrobce koupelen

Extrémní teploty mají být nejen ve středních Čechách, varují meteorologové Extrémní teploty mají být nejen ve středních Čechách, varují meteorologové
Poradna: Koupání v těhotenství? Je to možné? Poradna: Koupání v těhotenství? Je to možné?
Babiš má vládu s důvěrou. Komunisté opět u moci. Končí první Česká republika? Babiš má vládu s důvěrou. Komunisté opět u moci. Končí první Česká republika?


Komentáře