Sparta je marná. Soupeři se nás nebojí, ví Michal Sáček

Fotbalisté Sparty, ilustrační snímek. Foto: pixabay.comFotbalisté Sparty, ilustrační snímek. Foto: pixabay.com

TEPLICE/PRAHA - Sparta v této sezóně nemá formu, což potvrdila i v utkání 22. kola HET ligy v Teplicích. Nakonec byla ráda za remízu 1:1, protože ve druhém poločase Teplice měly více šancí. Utkání komentoval sparťanský záložník Michal Sáček.

Reklama

"První poločas z naší strany nebyl špatný, ale zase jsme na výkon z něj nedokázali ve druhé půli navázat. Nakonec je z toho pátá remíza v řadě. Vedli jsme 1:0 a místo abychom přidali druhý gól, tak jsme zalezli a dostali vyrovnávací branku," hodnotil zápas sparťanský středopolař.

Sparta je v tabulce až šestá a ztrácí body i na pohárové pozice. O druhém místě  se už ani nemá cenu bavit. "Týmy, které byli před námi v tabulce vyhráli, což jsme věděli. Byli jsme tím pádem pod menším tlakem, ale i přesto takové situace a zápasy musíme zvládat," věděl Sáček.

Ten nastoupil po dlouhé době v základní sestavě. "Hodnotit svůj výkon bych nechtěl, ale jsem rád za šanci, kterou jsem dostal a chtěl jsem na hřišti nechat všechno," tvrdil.

Co musí Sparta zlepšit, aby vyhrávala? "Určitě druhé poločasy. A dřív se soupeři Sparty báli, což teď tomu tak není a to je špatně," uzavřel mladý fotbalista.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Vedra se vrací. Další vlna tropických teplot je očekávána i ve středních Čechách Vedra se vrací. Další vlna tropických teplot je očekávána i ve středních Čechách
Nový kancelářský komplex s centrálou Škoda Auto získává obrysy Nový kancelářský komplex s centrálou Škoda Auto získává obrysy
Vlak usmrtil člověka u zastávky v Černošicích Vlak usmrtil člověka u zastávky v Černošicích

V Tursku hořely přes osm hodin sklady s bateriemi V Tursku hořely přes osm hodin sklady s bateriemi
Soud řidiče, který zřejmě zavinil střet s vlakem, poslal do vazby Soud řidiče, který zřejmě zavinil střet s vlakem, poslal do vazby
Muž, který postřelil ženu, je obviněn z pokusu o vraždu Muž, který postřelil ženu, je obviněn z pokusu o vraždu


Komentáře