Hokejová Mladá Boleslav měnila hráče se Zlínem, odkud přicházejí Flynn s Hanouskem

Hráčské přesuny v hokejové extralize se týkají i týmů BK Mladá Boleslav a PSG Berani Zlín. Oba kluby se nedlouho před koncem přestupového období domluvili na výměně čtveřice hráčů, jak vyplývá z tiskové zprávy na webu mladoboleslavského celku.

Reklama

 

Oscaru Flynnovi bylo předčasně ukončeno hostování v týmu zlínských Beranů a společně s ním přichází do středočeského města ještě obránce Tomáš Hanousek. Opačným směrem odchází francouzský útočník Valentin Claireaux a bek Petr Šidlík.

Oscar Flynn je mladoboleslavský rodák a odchovanec, který odešel na hostování do Zlína na začátku října. V celku PSG stačil odehrát 27 zápasů, ve kterých si připsal 3 branky a 4 asistence. Flynn měl ve Zlíně původně zůstat do konce této sezony, nakonec mu ale bylo hostování předčasně ukončeno a on tak znovu oblékne dres Bruslařů.

Tomáš Hanousek je třiadvacetiletý obránce a rodák z Kralup nad Vltavou. Hokejově „dozrál“ ve Švédsku, kam odešel už ve svých patnácti letech a kde odehrál celkem čtyři sezony. Po návratu do Čech se ujali liberečtí Tygři, odkud se mimo jiné zná třeba s kapitánem Martinem Ševcem.

Letošní sezonu zahájil v Karlových Varech, odkud po dvaceti odehraných zápasech odešel do Zlína. V trápícím se posledním týmu tabulku odehrál dvanáct utkání.

„V případě Oscara spoléháme hlavně na to, že velmi rychle zapadne zpátky do známého prostředí, a že naváže na spolupráci s hráči, které dobře zná,“ říká sportovní manažer Bruslařů Václav Nedorost.

„U Tomáše Hanouska pro změnu věříme, že naváže na své působení v Liberci před dvěma roky. Taky jsme hledali obránce-praváka, což Tomáš splňuje,“ dodává Nedorost.

Co se týče obou zmiňovaných odchodů – tedy Valentina Claireauxe a Petra Šidlíka – Václav Nedorost lituje především nenaplněného potenciálu.

„Oba to jsou hrozně fajn kluci, ale ani jeden se u nás letos bohužel nepotkali s formou. U Vala jsme rozhodně očekávali větší produktivitu a Petr nedokázal navázat na svou loňskou sezonu. Pevně věříme, že se oba ve svém novém působišti takříkajíc chytí. Přejeme jim hodně štěstí,“ uzavírá Nedorost.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

ŘSD zažádalo o územní povolení pro všech 5 částí středočeské části D3 ŘSD zažádalo o územní povolení pro všech 5 částí středočeské části D3
Zápy na jaře vyhrály skupinu třetí ligy. Teď nejsme tak nahoře, říká trenér Petr Vrabec Zápy na jaře vyhrály skupinu třetí ligy. Teď nejsme tak nahoře, říká trenér Petr Vrabec
Trenér Sekulič odchází z mistrovského Nymburka Trenér Sekulič odchází z mistrovského Nymburka

Středočeský kraj bude v rámci veřejné dopravy spolupracovat s Libereckým krajem Středočeský kraj bude v rámci veřejné dopravy spolupracovat s Libereckým krajem
Středočeský kraj bude v rámci veřejné dopravy spolupracovat s Libereckým krajem Středočeský kraj bude v rámci veřejné dopravy spolupracovat s Libereckým krajem
Ve středních Čechách se mírně sníží rozsah regionální dopravy Ve středních Čechách se mírně sníží rozsah regionální dopravy


Komentáře